Markýzy a ich výhody

Markýzy majú niekoľko predností. Predovšetkým sú schopné zatieniť väčšiu plochu terás, balkónov či presklenných výloh. Markýzy dotvárajú architektonický vzhľad objektu a stávajú sa tak jeho neoddeliteľnou súčasťou. Ponúkame Vám veľké množstvo typov markýz, ktoré sú vhodné na všetky účely. Ovládánie markýz je veľmi jednoduché. Základným typom je ovládánie kľučkou. V prípade väčšieho počtu markýz alebo markýzy s väčšou plochou je pohodlnejšie motorické ovládánie so spínačom alebo s ďiaľkovým ovládaním. Žiadaným doplnkom dnes býva čidlo, ktoré automaticky stiahne markýzu pri veľkom vetre a zabráni tak poškodeniu markýzy.

Široká škála typov a farieb látok ponúkajú veľké množstvo variant využitia pri zatienení odpočinkových i úžitkových priestorov, predzáhradiek a výkladných skríň. Markýzy taktiež spríjemňujú atmosféru v interiéri pri ostrom slnečnom svite. V zloženom stave nijak nenarušujú vzhľad exteriéru. Podľa vybraného modelového riešenia je možné zvoliť zabezpečenie ochrany látky pred nepriaznivému počasiu a to krytom návinu.

Pozrite si produktové katalógy, v ktorých nájdete všetky typy markýz v našej ponuke. V prípade záujmu o markýzu nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi Vám poradíme pri výbere tej správnej markýzy. Kúpou markýzy to samozrejme u nás nekončí, pretože zakúpenú markýzu Vám namontujeme u Vás doma. Markýzy nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Markýzy - produktové katalógy