Kvalitné, odolné a ľahko udržiavateľné parapety sú nevyhnutným doplnkom každého okna. V ponuke Inoutic nájdete okenné parapety vnútorné aj vonkajšie v rôznych farebných prevedeniach. Vhodné parapety sú štýlovým detailom, ktorý dotvorí vzhľad celého vášho domu. Vnútorné parapety Novasil sú tvarovo stále, ľahko umývateľné a recyklovateľné, navyše vynikajú ľahkou montážou.

Okenné parapety Novasil

Komôrkový profil vnútorných okenných parapetov Novasil spoločnosti Inoutic je vyrobený z tvrdého PVC a vybavený ochrannou fóliou kvôli zvýšenej odolnosti proti poškriabaniu. Vnútorné okenné parapety sú dostupné v širokej škále farieb a montážnych hĺbok.

V ponuke spoločnosti Inoutic nájdete vnútorné okenné parapety v rôznych farebných kombináciách. Parapety s vysoko odolnou melamínovou povrchovou úpravou ponúkame v základnej bielej farbe a ďalej v sortimente obľúbených farieb – carrarská šedá alebo buk. Parapety s povrchovou fóliou z PVC môžete dokonale zladiť s vašimi okennými rámami – vyberte si zo širokej palety najobľúbenejších farieb, medzi ktorými nechýbajú drevo dekorácie zlatý dub, mahagón alebo orech ani sýte odtiene šedej, čiernohnedej alebo antracitovo šedej.

  • šírka od 155 do 600 mm
  • hrúbka 20 mm
  • pohľadová výška 40 mm

PVC penové parapety Inoutic

PVC penové parapety Inoutic sú vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Parapety s homogénnym jadrom a tvrdým, nárazu odolným vonkajším plášťom zaručujú vysokú kvalitu a životnosť. K dispozícii sú v rôznych rozmeroch a základnej bielej farbe. Vďaka kvalitnému materiálu sú PVC penové parapety Inoutic tvarovo stále, ľahko udržiavateľné a recyklovateľné. Navyše vynikajú jednoduchou montážou.

PVC penové parapety Inoutic vyrobené z tvrdenej peny sú vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Parapety s homogénnym jadrom a tvrdým, voči nárazu odolným vonkajším plášťom majú vysokú kvalitu a životnosť. Vonkajšie aj vnútorné parapety sú potiahnuté špeciálnym koextrudovaným plášťom, vďaka ktorému sú 100% chránené pred pôsobením UV žiarenia. Plastové parapety sú ďalej opatrené vzdornou povrchovou vrstvou odolnou proti poškriabaniu a odolávajúcou pôsobeniu vlhkosti.

Pozrite si produktový katalóg, v ktorom nájdete všetky typy parapiet v našej ponuke. V prípade záujmu o parapety nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi Vám poradíme pri výbere tých správnych parapiet. Kúpou parapety to samozrejme u nás nekončí, pretože zakúpené parapety Vám namontujeme u Vás doma. Parapety nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Parapety - produktový katalóg