Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen k zatieneniu okien moderných rodinných domov a bytov, ale aj administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavkov na maximálne zatemnenie použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý. Z dlhodobého hladiska je výhodnejšie ovládanie elektropohonom, ktorý zaručuje dlhšiu životnosť a umožňuje napojenie rôznych druhov ovládacej automatiky (veternej, slnečnej, tepelnej, časovej).

Drevené žalúzie

Drevené žalúzie z prírodného dreva dokážu navodiť neopakovateľnú atmosféru harmónie, komfortu a útulnosti. Drevené žalúzie majú uplatnenie ako reprezentatívny, společenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynule regulovať úroveň tienenia a prefiltrovania svetla cez drevené lamely. Drevené žalúzie sú štýlovým, estetickým a luxusným doplnkom, ktorý dokonale dotvára interiér a dodáva pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Provedenie drevených žalúzií sa radí na vrchol tieniacej techniky. Drevené žalúzie sú nadštandardné, určené predovšetkým tým najnáročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žaluzie elegantne doplnia Váš interiér a úplne nahradia záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte Váš priestor. Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžaduje minimálne nároky na údržbu. Vertikálne žalúzie dokážu dostatočne zatieniť aj veľké plochy. Montáž vertikálnych žalúzií je veľmi jednoduchá a rychlá, pričom celkový dojem vedie k prevzdušneniu celého priestoru. Vertikálne žalúzie Vás prekvapia radou neočakávaných svetelných a priestorových efektov.

Látkové žalúzie Plisé

Látkové žalúzie Plisé sa stanú výnimočne flexibilným, elegantným a dekoratívnym prvkom do Vašich okien. Látkové žalúzie Plisé predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický zpôsob zatienenia. Materiálom pre tienenie je špeciálna plisovaná látka. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále farieb látok je plisé vysoko elegantným doplnkom každého moderného interiéru.

Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie predstavujú najrozšírenejší spôsob ochrany pred slnkom a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Horizontálne žalúzie ochraňujú nielen proti slnečným paprskom, ale aj regulujú svetlo v miestnosti a chránia dostatočne Vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je viacúčelové a ich farebná škála dovoluje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa Vášho vkusu. Výhodami horizontálnych žalúzií sú: jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť.

Pozrite si produktové katalógy, v ktorých nájdete všetky typy žalúzií v našej ponuke. V prípade záujmu o žalúzie nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi Vám poradíme pri výbere tých správnych žalúzií. Kúpou žalúzií to samozrejme u nás nekončí, pretože zakúpené žalúzie Vám namontujeme u Vás doma. Žalúzie nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Žalúzie - produktové katalógy